Power Pro CreaPro - унікальний протеїновий препарат, розроблений українською спортивною компанією спеціально для тих, хто хоче швидко заповнити дефіцит креатину в організмі, ефективно наростити м'язову масу і добитися вражаючих успіхів у спорті.
Призначення Power Pro CreaPro:
- спалювання жирового прошарку за рахунок активної переробки жирних кислот на вільну енергію;
- підвищення витривалості під час важких тренувань;
- значне поліпшення силових показників;
- оптимізація загального тонусу життя;
- перешкода катаболізму (атрофії) м'язової тканини;
- поліпшення роботи травної системи;
- виконання ролі каталізатора метаболізму.
Активні компоненти Power Pro CreaPro:
Важливою частиною препарату є сироватковий протеїн, який містить всі необхідні для організму амінокислоти, він впливає на активне зростання м'язової тканини, а також спалювання жирових відкладень. Комплекс амінокислот допомагає м'язам швидко відновитися після мікропошкодження і перешкоджає втоми. Швейцарські вітаміни зміцнюють дію препарату, а також оптимізує імунну систему організму.
Ще одним важливим компонентом препарату є саме креатин - кислота, що відповідає за обмін, в процесах м'язів і нервових клітин, щоб забезпечити собі нормальне функціонування. Але якщо ж людина хоче інтенсивно задіяти велику кількість внутрішніх ресурсів, то йому варто заповнювати дефіцит цієї кислоти. Вона міститься в їжі, але в такому випадку погано засвоюється. Саме тому фахівці компанії Power Pro розробили унікальну формулу, яка дозволяє швидко і безпечно наповнити свій організм потрібною кількістю креатину.
Лецитин в свою чергу сприятливо впливає на роботу нервової системи, а також активізує метаболізм. Урсолова кислота контролює рівень холестерину і цукру в крові. Лляні насіння стабілізують роботу серцево-судинної системи, виводить з організму токсини.
Як застосовувати Power Pro CreaPro:
Разова доза препарату для повнолітнього людини становить 40 г (приблизно 2 столові ложки). Добова ж доза варіюється в залежності від того, який навантаженні піддається організм. Таким чином, в тренувальні дні варто приймати препарат 3 рази: через 20 хвилин після тренування, а також між прийомами їжі. Якщо ж день видався розвантажувальним, то препарат варто приймати всього 2 рази в день (між прийомами їжі). Ні в якому разі перевищувати добову дозу можна, інакше є ризик появи побічних ефектів.
Склад товару:
| Харчова цінність | 40 грам |
|---|---|
| Калорії | 136 ккал |
| Жири | 0 г |
| Вуглеводи | 0,16 г |
| Білок | 34 г |
| Креатин моногідрат | 4 г |
| Лецитин | 80 мг |
| Урсолова кислота | 10 мг |
| Порошок насіння льону | 2 мг |
| Селен | 6 мкг |
| Цинк | 1,6 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| сироватковий протеїн (концентрат, ізолят, гідролізат), креатин моногідрат, концентрат ананасового соку, лецитин, ароматизатор харчовий ідентичний натуральному "Ананас", сукралоза, барвник (куркумін) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Pro |
| Вага | 1000 г |
| Смак | Ананас |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Висота в упаковці | 30 см. |
| Вміст білків | 85 % |
| Вміст вуглеводів | 1 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 40 грамів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 25 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості, Для зниження ваги |
| Принцип дії | Швидке засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Комбінований |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 250 ₴


