
Стимулятор тестостерона BioTech GH Hormone Regulator, 120 капсул
- Готово к отправке
- Код: CN1610
910 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
BioTech GH Hormone Regulator – добавка, яка сприяє підтримці м'язової маси. Формула добавки складається з набору амінокислот та вітамінів, завдяки чому підтримується обмін речовин та підтримується самопочуття.
Особливості BioTech GH Hormone Regulator:
- Підтримка обміну речовин.
- Підтримка максимальної витривалості.
- Підтримка силових показників.
- Стабілізація роботи всіх внутрішніх систем організму навіть за умов інтенсивних тренувань.
Його дія полягає в тому, що він сприяє підтримці організму. Безпосередньо цього впливає вітамін В6 у складі добавки. Також у цій спортивній добавці знаходиться три незамінні амінокислоти: лізин, аргінін та орнітин. Вони взаємодіють між собою та виконують будівельну функцію в організмі.
Переваги BioTech GH Hormone Regulator:
- Підходить як чоловікам, так і жінкам.
- Підтримує обмін речовин та самопочуття.
- Містить три незамінні амінокислоти: лізин, аргінін та орнітин.
Цей продукт можна приймати як чоловікам, так і жінкам. Добавка сприяє підтримці м'язового рельєфу.
Як приймати BioTech GH Hormone Regulator:
Приймайте 4 капсули перед сном, запиваючи водою без газу. Не рекомендується перевищувати вказану порцію. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватись із лікарем.
Состав товара:
| Пищевая ценность | 4 капсулы |
| Аргинрин альфа кетоглютарат | 1200 мг |
| Орнитин гидрохлорид | 600 мг |
| Лизин | 450 мг |
| Витамин В6 | 1,4 мг |
| Ингредиенты |
| L-аргинин альфа-кетоглутарат, L-орнитин гидрохлорид, оболочка капсулы [желатин, красители (диоксид титана, черный оксид железа)], L-лизин, анти-слипающие вещества (диоксид кремния, натрий карбоксиметилцеллюлоза), гидрохлорид пиридоксина. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BioTech |
| Форма выпуска | Капсулы |
| Тип | Капсулы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Высота в упаковке | 14 см. |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Назначение | Для нервової системи, Для підвищення витривалості, Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Цена: 910 ₴

