
Протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein, 25 порцій - Печиво-крем
- Немає в наявності
- Код: CN898-5
2 325 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Gold Standard 100% Casein від Optimum - це високоякісний казеїновий протеїн, якість якого гарантовано європейським виробником. Основною відмінністю казеїну від інших видів протеїну – швидкість його засвоєння. Він затримується у шлунку, поступово «вкидаючи» в організм певну кількість білка. Такий тип протеїну не підходить для прийому після тренування, якщо планується швидкий прийом їжі. Однак він стає незамінним перед тривалими поїздками та обставинами, коли тривалий час не буде можливості підкріпитись.
Призначення Gold Standard 100% Casein Optimum:
- запобігання руйнуванню м'язів;
- надання м'язів джерела білка;
- сприяння збільшенню силових показників;
- поліпшення кровотоку та харчування кисню у м'язах;
- зміцнення захисних функцій організму;
- зміцнення серця та судин;
- захист від голоду протягом тривалого періоду часу (до 8 годин).
Як приймати
Для отримання порції Gold Standard 100% Casein Optimum слід змішати один мірний совок із чистою водою чи нежирним молоком у кількості 300-400 мл. Приймати слід перед тривалими перервами у прийомах їжі, перед поїздками та перед сном.
Склад товару:
| Харчова цінність | 33 грами |
| Калорії | 120 ккал |
| - з жирів | 10 ккал |
| Жири | 1 г |
| - насичені | 0,5 г |
| - транс-жири | 0 г |
| Холестерин | 15 мг |
| Натрій | 240 мг |
| Вуглеводи | 3 г |
| - клітковина | 1 г |
| - цукор | 1 г |
| Білок | 24 г |
| Склад |
| міцелярний казеїн, натуральний та штучний ароматизатор, інулін, сіль, суміш смол (целлюлозна камедь, ксантилова камедь, караїнан), лецитин, сукралоза, Aminogen, барвник |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.825 кг |
| Вид | Міцелярні казеїни |
| Висота в упаковці | 22 см. |
| Вміст білків | 73 % |
| Вміст вуглеводів | 9 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 33 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 13 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 27 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Принцип дії | Довге засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Смак | Печиво-крем |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 13 см |
- Ціна: 2 325 ₴

