MAD MAX Nine-eleven призначені для жінок, які хочуть максимального комфорту та новітніх стильних тенденцій.
Долоня виготовлена з подвійного шкіряного шару, оснащена зручною начинкою та анатомічним рядком.
Задня і частина пальців виготовлені з лайкри, що забезпечує максимальну вентиляцію. Лайкра виконана в фіолетовому кольорі з візерунком пепіто.
Для діагональної та поздовжньої міцності використовується спеціально зшита нееластична смуга (Y-рамка TM).
Навколо зап'ястя використовується суцільна еластична смужка, яка закінчується липучкою (із захисним чохлом для зап'ясткового каналу).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Розмір | M |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в упаковці | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра, Поліестер |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 830 ₴


