Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MAD MAX Wild підійдуть якщо ви шукаєте рукавички для сильного, але стильного чоловіка. Поєднання ідеально продуманого дизайну та абсолютної функціональності об'єднане в одному. На перший погляд, загальний сірий колір доповнюється зеленими і червоними деталями або тисненим логотипом MADMAX.
Рукавички виготовлені з амари та лайкри з чотирма рядками, яка відмінно допомагає від поту та вентиляції шкіри. Долоня анатомічно пошита для максимального комфорту при виконанні вправ.
Рукавички доповнюються міцною гумкою, коли обертаються навколо зап'ястя та липучки, забезпечують ідеальну стійкість рук під час важких тренувань та запобігають надмірному неприємному тиску на зап'ястя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | S |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в упаковці | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 1 090 ₴


