Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавички Power Play PP-1064 збільшують можливість контакту з грифом штанги. Оскільки руки стають спітнілими під час тренування, вони можуть ковзати і призвести до травм, особливо якщо ви тримаєте тяжкості.
Використання рукавичок для фітнесу під час тренування допоможе вам уникнути всіляких травм та максимально убезпечити ваше тренування.
Рукавички допомагають запобігти появі мозолів та перешкоджають ковзанню рук по грифу штанги та робочій поверхні тренажера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Колір | Чорний |
| Розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в упаковці | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 520 ₴


