
Витамины и минералы Bluebonnet Nutrition Niacinamide 500 mg, 60 вегакапсул
- Нет в наличии
- Код: CN3984
620 ₴
+380 (96) 519-78-22
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Bluebonnet Niacinamide – джерело форми водорозчинного вітаміну В3. Цей вітамін важливий для підтримки енергетичного обміну, метаболізму вуглеводів та жирів, а також підтримки росту та здоров'я волосся. Підходить усім фізично активним людям.
Особливості Bluebonnet Niacinamide:
- Підтримка енергетичного обміну.
- Підтримка нормального обміну вуглеводів та жирів.
- Підтримка витривалості.
- Підтримка здоров'я шкіри та волосся.
Єдиний активний компонент добавки - ніацинамід, форма вітаміну В3.
Переваги Bluebonnet Niacinamide:
- Джерело водорозчинного вітаміну В3.
- Підходить всім фізично активним людям.
- Підтримує метаболізм вуглеводів та жирів.
Ця добавка використовується для підтримки обміну речовин, а також здоров'я шкіри та волосся.
Як приймати Bluebonnet Niacinamide:
Приймайте по одній капсулі один раз на день. Найкраще приймати добавку після їди. Кожну капсулу потрібно ковтати повністю, запиваючи великою кількістю чистої води. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не приймайте одночасно з іншими добавками, які містять вітамін В3. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Состав товара:
| Пищевая ценность | 1 капсула |
| Витамин В3 | 500 мг |
| Ингредиенты |
| кошерная растительная капсула, растительная целлюлоза, растительный стеарат магния |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсулы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Высота в упаковке | 12 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B3 |
| Назначение | Для мозку, Для органів зору, Для серцево-судинної системи |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Форма выпуска | Капсули, Вегакапсули |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Цена: 620 ₴

