Описание
Характеристики
Информация для заказа
Принимать пищевую добавку следует один раз в сутки по две капсулы. Идеальное время для приема – за полчаса до сна.
Состав товара:
| Пищевая ценность | 2 капсулы |
| Магний | 250 мг |
| Цинк | 10 мг |
| Витамин В6 | 1,34 мг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AllNutrition |
| Форма выпуска | Капсулы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Высота в упаковке | 12 см. |
| Вміст порції | 2 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 45 |
| Назначение | Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи, Для серцево-судинної системи, Для поліпшення сну |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Цена: 335 ₴


