влевовправо
-10%Замінник харчування NOW Better Stevia Instant Tabs, 175 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN12646
570 ₴
513 ₴
+380 (96) 519-78-22
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW BetterStevia Instant Tabs — це зручний спосіб використання цього натурального підсолоджувача. Таблетки найкраще розчиняються при перемішуванні в гарячих рідинах, проте деяка кількість порошку, що не розчиниться, може залишитися природним чином.
Особливості:
- зручна форма у вигляді спресованих таблеток
- висока якість від американського виробника
- не містить калорій
NOW BetterStevia Instant Tabs містить нульову калорійність, має приємний смак і не має аромату.
Рекомендації щодо застосування:
Використовуйте, щоб природним чином підсолодити ваші улюблені напої. Розчиніть 1 таблетку в 200-300 мл напою за бажанням. Підсолодіть за смаком.
Склад товару:
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, сертифікований органічний екстракт стевії (листя), кроскармеллоза натрію та магнію стеарат (рослинне джерело) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 15 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі, Підліткові |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Дієтичні потреби | Не містить ГМО |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 175 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 175 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 513 ₴



