AllNutrition Whey Protein - це високоефективна білкова добавка, на основі сироваткового концентрату. Протеїн підтримує процес нарощування м'язової маси на максимальному рівні, забезпечує організм нутрієнтами і різними амінокислотами. Прийом білка після закінчення тренування сприяє швидкому відновленню і підтримці анаболічного стану протягом декількох днів. Добавка здатна задовольнити потреби найвибагливіших споживачів, і прискорити досягнення поставлених цілей.
Якщо ви досягти максимальних висот в наборі м'язової маси, рекомендуємо купити AllNutrition Whey Protein в нашому інтернет-магазині, скориставшись кнопкою для оформлення замовлення або кошиком.
Призначення AllNutrition Whey Protein:
- підтримується процес нарощування м'язової маси і розвиток мускулатури
- амінокислоти постачають м'язові клітини паливом, збільшуючи кількість їх скорочень
- поліпшується послетренировочное відновлення під час сну
- блокується розпад м'язового білка під впливом катаболізму
- забезпечується тривалий анаболічний стан
Активні компоненти AllNutrition Whey Protein:
Ефективність добавки забезпечується за рахунок використання в якості основної сировини сироваткового концентрату. Даний вид білка відрізняється швидкої засвоюваність і біологічною цінністю для організму. Добавка підтримує енергетичний баланс в ході тренування, забезпечує організм поживними речовинами і амінокислотним спектром для активного набору ваги. Створюються оптимальні умови для підтримки організму в анаболическом стані, що сприяє збереженню м'язової маси і її подальшого нарощування. Прийом протеїну після фізичних навантажень не тільки пригнічує секрецію гормону стресу кортизолу, який активує катаболізм, а й підвищує якість відновлення і регенерації.
Переваги AllNutrition Whey Protein:
- добавка підходить для прийому в період боротьби із зайвою вагою
- протеїн має чудовий смак і біологічну цінність
- забезпечується повноцінне засвоєння і хороша розчинність
- прискорюється синтез білка і метаболічні процеси
- насичує організм необхідними речовинами для максимальної працездатності
Як приймати AllNutrition Whey Protein:
Рекомендується приймати добавку щодня, по 1-3 коктейлю. Добова норма встановлюється в залежності від цілей і індивідуальних особливостей спортсмена (вага, інтенсивність тренувань та інше). Розчиніть один мірний совок протеїну в 350 мл улюбленого напою. Хочете насолодитися приємним смаком коктейлю і підвищити біологічну цінність білка, використовуйте знежиреної молоко в якості основи для протеїнового напою. Приймайте порцію з ранку на порожній шлунок, за 20-30 хвилин до початку тренувальної сесії і після закінчення тренування. В інші дні приймайте кілька порцій протягом дня, між основними прийомами їжі.
Склад товару
| Харчова цінність | 33 грам |
| Калорії | 109 ккал |
| Жири | 0,4 г |
| - насичені | 0,2 г |
| Вуглеводи | 3,2 г |
| - цукор | 1 ,4 г |
| Білок | 23,1 г |
| Сіль | 0,1 г |
| Клітковина | 0 г |
| Склад може незначно відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllNutrition |
| Вага | 2270 г |
| Смак | Банан |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Висота в упаковці | 40 см. |
| Вміст білків | 70 % |
| Вміст вуглеводів | 10 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 33 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 30 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 69 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення |
| Принцип дії | Швидке засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Концентрат |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 3 450 ₴


