BioTech Hydro Whey Zero - якісна білкова добавка на основі гідролізату сироваткового білка. Комплекс повністю очищений від лактози, містить мінімальну кількість жиру і цукрів, максимальна кількість повноцінного білка - і все це в одному флаконі. Ідеальне рішення не тільки для сушіння і дієти, але і для чистого массонабора.
Призначення Биотек Гідро Вей Зеро:
- підтримка анаболічного стану;
- придушення катаболізму;
- допомога в наборі сухої м'язової маси;
- угамування апетиту;
- скорочення часу відновлення після тренування;
- підтримка роботи імунітету
Основа даного комплексу - високоочищений гідролізат сироваткового протеїну. Добавка повністю очищена від лактози. При дотриманні всіх рекомендацій щодо застосування побічні ефекти не виникають.
Переваги BioTech Hydro Whey Zero:
- високий вміст аргініну;
- повністю очищений від лактози;
- висока концентрація повноцінного білка;
- відмінна розчинність;
- кілька приємних смаків на вибір;
- підходить чоловікам і жінкам;
- невелика разова порція;
- європейська якість;
- доступна ціна.
Як приймати Биотек Гідро Вей Зеро
Протеїн потрібно приймати щодня, по 1-2 порції на добу. Щоб приготувати один коктейль, розчиніть 25 грам добавки в 250 мл води або знежиреного молока. Ретельно розмішайте і випийте. Для змішування користуйтеся шейкером. Оптимальне для прийому час - з ранку натщесерце і відразу після завершення тренування. Вживайте коктейль безпосередньо після приготування.
Прийом добавки не рекомендований жінкам під час вагітності та лактації, підліткам до 16 років і людям з алергією на будь-який з компонентів. При виникненні побічних або небажаних ефектів негайно зверніться за кваліфікованою медичною допомогою.
Зберігайте протеїн в сухому і прохолодному місці, недоступному для дітей. Не допускайте нагрівання і попадання всередину вологи.
Склад товару:
| Харчова цінність | 22 грами |
|---|---|
| Калорії | 85 ккал |
| Жири | 0,8 г |
| - насичені | 0,5 г |
| Вуглеводи | 1,7 г |
| - цукор | 1,2 г |
| Білок | 18 г |
| Сіль | 0,55 г |
| Інгредієнти |
|---|
| гідролізат сироваткового білка 41%, ізолят сироваткового білка , какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, L-глутамін, L-аргінін, емульгатор: лецитини (соя), ароматизатори, вершки кремнію)], сіль, загусник (карагенан), підсолоджувач (сукралоза) |
| Склад може відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Вага | 1816 г |
| Смак | Ваніль |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.816 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Висота в упаковці | 25 см. |
| Вміст білків | 92 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Без вуглеводів |
| Вміст порції | 22 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Дієтичні потреби | Без глютену |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 72 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення |
| Принцип дії | Швидке засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Гідролізат |
| Ширина в упаковці | 15 см |
- Ціна: 3 903 ₴


