
Стимулятор тестостерону Olimp Sport Nutrition Testoxeed, 120 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN1521
1 665 ₴
1 660 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Olimp Testoxeed - це інноваційний бустер тестостерону, який підтримує нормальний рівень основного чоловічого гормону. Під час фізичних навантажень кількість тестостерону різко скорочується, тому необхідно стимулювати його вироблення для активного набору м'язової маси. З прийомом бустера підвищує енергетичний потенціал, поріг витривалості і силові показники, що дозволяє досягти максимальних результатів у спорті.
Призначення Olimp Testoxeed:
- стимулює природне вироблення тестостерону
- підтримується нарощування м'язової маси і вироблення інсуліну
- збільшується енергетичний резерв
- підвищується поріг витривалості і показники м'язової сили
- запобігає вплив вільних радикалів
Активні компоненти Olimp Testoxeed:
Даний бустер складається з безлічі компонентів, які спрямовані на збільшення вироблення тестостерону і підтримки його рівня. Рослинні екстракти блокують вплив естрогену, підтримують функціональність нервової системи і прискорюють послетренировочное відновлення. Розвиток м'язової витривалості дозволяє вивести тренувальні сесії на новий рівень, і отримати максимальну користь з важких силових навантажень. Також забезпечується приплив сил і енергії, стимулюється вироблення анаболічного гормону інсуліну. Екстракт лимонника необхідний для підтримки гормонального балансу і поліпшення циркуляції крові, а також надходження кисню. Підвищується фізична і розумова активність, запобігає втома, зміцнюється імунна система. Завдяки основному чоловічому гормону поліпшуються обмінні процеси, підвищується настрій і самопочуття, помічається значний прогрес в досягненні нових результатів. Вітаміни В підтримують здоров'я і роботу ЦНС. Цинк бере участь у виробництві чоловічого гормону, налагоджує роботу простати і знижує ризик запальних процесів. Він також необхідний для швидкої і якісної регенерації. Мідь забезпечує антиоксидантний захист організму, запобігаючи вироблення кортизолу.
Переваги Olimp Testoxeed:
- підвищуються фізичні результати і сексуальна активність
- добавка має легкий і 100% засвоєнням
- стимулює вироблення білка
- налагоджує репродуктивну функцію
- м'язовий білок захищений від розпаду під вплив катаболізму
Як приймати Olimp Testoxeed:
Добавка призначена для щоденного застосування, в межах добової норми - не більше двох капсул в день. Одну капсулу випивайте з ранку натщесерце, ще одну за 30-45 хвилин до сну.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|
| Testo-generation formula | 1009 мг |
|---|---|
| D-аспарагінова кислота | 937,5 мг |
| Екстракт вівса | 20 мг |
| Транс-ресвератрол | 12,5 мг |
| Екстракт кореня маку | 25 мг |
| Екстракт пажетника | 10 мн |
| Цинк | 3,75 мг |
| PRO Activation blend | 38,5 мг |
|---|---|
| Екстракт радіоли | 20 мг |
| Екстракт ашвагандри | 10 мг |
| AstraGin | 5 мг |
| Екстракт лимонника | 2,5 мг |
| Екстракт чорного перцю | 1 мг |
| Вітамін В2 | 0,7 мг |
| Вітамін В6 | 0,7 мг |
| Вітамін В12 | 1,25 мг |
| Мідь | 0,5 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| D-аспарагінова кислота, екстракт кореня маку (Lepidium meyenii Walp.), Екстракт вівса (Avena sativa L.), екстракт родіоли рожевої (Rhodiola rosea L.), бісгліцинат цинку (хелат цинкової амінокислоти Albion), транс-ресвератрол ( , Vitis vinifera L.), 0,8% екстракту ашваганди (Withania somnifera L.) KSM-66, екстракт пажитника (Trigonella foenum-graecum L.), AstraGinTM (суміш екстрактів - Panax notoginseng та Astragalus membranaceлаті), амінокислоти міді Albion), екстракт лимонника китайського (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), ціанокобаламін - віт. B12, екстракт чорного перцю (Piper nigrum L.), піридоксин гідрохлорид – віт. В6, рибофлавін – віт. В2 наповнювач - мікрокристалічна целюлоза; засіб проти стеження - солі магнію жирних кислот; капсула (желатин, фарбник: Е 171). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 14 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 660 ₴

