
Препарат для суглобів і зв'язок Olimp Sport Nutrition Flexagen Forte, 60 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN1525
1 060 ₴
1 055 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Olimp Flexagen Forte - це високоякісний живильний комплекс, який необхідний кожному спортсмену для підтримки здоров'я суглобів і зв'язок. В результаті фізичних навантажень страждає опорно-руховий апарат. З прийомом добавки знижуються запальні процеси, прискорюється відновлення хрящової тканини, а також регенерація м'язових волокон. Знижуючи навантаження на зв'язки і суглоби, ви можете тренуватися довше і при цьому не навантажувати опорно-руховий апарат.
Призначення Olimp Flexagen Forte:
- активно виробляється синовіальна мастило, що дозволяє знизити стирання хрящів
- знижується прояв запальних процесів і больових відчуттів
- підтримується здоров'я, гнучкість і еластичність суглобів і зв'язок
- стимулюється активне вироблення колагену
Активні компоненти Olimp Flexagen Forte:
В основі добавки містяться різні рослинні екстракти, вітамін С, а також колаген. Кожен прийом сприяє підвищенню еластичності суглобів і покращує т їх рухливість. Кожному спортсменові необхідно піклуватися про стан суглобів, на яке виявляється велике фізичне навантаження після тренувань. Здоров'я сполучної тканини забезпечують мідь і марганець, які присутні в комплексі. Вітамін С необхідний для підтримки імунної системи, він також бере участь в процесі вироблення колагену і спільно з іншими мінералами запобігає окислювальні процеси. Добавка є потужним антиоксидантом. За рахунок колагену поліпшується еластичність і міцність хрящів, зовнішній вигляд шкіри. Глюкозамін піклуватися про здоров'я хрящової тканини, хондроїтин входить в структуру зв'язок і хрящів. Щоб уникнути больових відчуттів і запальних процесів дані речовини підсилюють вироблення синовіальної рідини, що дозволяє уникнути передчасного стирання хряща. Дефіцит глюкозаміну може призводити до дегеративні змін і порушень функціонування зв'язок і суглобів. Даний комплекс дозволяє усунути причини захворювань і запалень, на відміну від короткочасних знеболюючих добавок.
Переваги Olimp Flexagen Forte:
- знижується вироблення молочної кислоти
- зупиняється розвиток артриту і руйнування хряща
- підвищується поріг витривалості
- нормалізується робота серцево-судинної системи
Як приймати Olimp Flexagen Forte:
Приймайте комплекс по 2 таблетки в день, в якості харчової добавки. Препарат може також використовуватися в цілях профілактики, якщо у вас існую проблеми з опорно-руховим апаратом.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 таблетки |
|---|---|
| Гідролізат колагену | 900 мг |
| - колаген II типу | 450 мг |
| - сульфат хондроїтину | 90 мг |
| Нативний колаген II типу | 3 мг |
| Глюкозаміну сульфат 2KCl | 200 мг |
| - глюкозаміну сульфат | 150 мг |
| Гіалуронова кислота | 15 мг |
| Екстракт босвеллії пильчастої (Boswellia serrata) | 100 мг |
| - босвеллієва кислота | 60 мг |
| Екстракт імбиру | 50 мг |
| - гінгерол | 2,5 мг |
| Вітамін С | 80 мг |
| Марганець | 2 мг |
| Медь | 1000 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| гідролізат до оллагену (у тому числі: колаген II типу, хондроїтинсульфат), мікрокристалічна целюлоза, Сульфат глюкозаміну 2KCl (з ракоподібних), екстракт Boswellia serrata, L-аскорбінова кислота, екстракт імбиру (Zingiber officinale L.), гідрокси кремнію, гіалуронат натрію, бісгліцинат марганцю (хелат амінокислоти марганцю Albion), нативний колаген типу II, бісгліцинат міді (хелат амінокислоти міді Albion) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 12 см. |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 055 ₴

