Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавиці MAD MAX EXTREME 2ND дійсно майстерного виконання без жодних компромісів.
Рукавички виготовлені з першокласної шкіри. Їхня внутрішня частина обладнана спеціальною ламінацією, яка запобігає фарбуванню рук під час тренувань.
У зоні тильного боку кисті та пальців, які загалом деформуються під час використання, шкіра знімається і вирівнюється тонкою лайкрою, яка підвищує гнучкість і запобігає деформації шкіри (Flex&Fit).
Поле між пальцями та тильною стороною долоні виготовлене з дуже міцної еластичної та повітряної чотирисмугової лайкри.Петля виготовлена? з міцного бавовняного ременя, який міцніший приблизно 1 дюйма в зоні спини та дає змогу точно затискати рукавичку не тільки в зоні долоні, але й на спині.
Цим гарантується, що рукавички «підходять» точно кожній руці. Липучка завершує петлю.
У зоні долоні використовується спеціально модифікована шкіра, дуже стійка до механічних впливів. Крім того, пальмове поле покрите спеціальним спуховим матеріалом, розділеним на окремі сегменти. Цей матеріал забезпечує абсолютно точну ручку, його зшивання й поділ на сегменти запобігають потім переміщенню шкіри в зоні долоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Розмір | M |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в упаковці | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра, Поліестер |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 850 ₴


