
Жироспалювач MST Nutrition L-Carnitine PRO, 90 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN3512
1 120 ₴
+380 (96) 519-78-22
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення MST L-Carnitine PRO:
- стимуляція спалювання жиру;
- нейтралізація вільних радикалів;
- зміцнення кровоносних судин;
- поліпшення настрою;
- формування глибокого рельєфу;
- підвищення витривалості.
Основа добавки - карнітин. Також в складі присутні синефрин, кофеїн і екстракт зеленого чаю. Виробник гарантує безпеку продукту за умови дотримання всіх рекомендацій.
Як приймати MST L-Carnitine PRO
Приймайте по 1-2 капсули в день: з ранку натщесерце і перед тренуванням. Запивайте чистою водою. Не приймайте більше трьох капсул на добу. Прийом протипоказаний підліткам до 18 років, жінкам під час вагітності та в період грудного вигодовування, людям із захворюваннями серцево-судинної системи. Рекомендована тривалість курсу прийому - 30 днів.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсули |
| L-карнітин тартрат | 500 мг |
| - карнітину | 350 мг |
| Синефрин HCl | 7 мг |
| Кофеїн безводний | 70 мг |
| Екстракт зеленого чаю | 70 мг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Призначення | Для зниження ваги |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | L-карнітин |
| Висота в упаковці | 12 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Кофеїн, Рослинні компоненти |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 120 ₴

