
Рукавиці Olimp Hardcore Competition Wrist Wrap призначені для всіх спортсменів, які регулярно тренуються зі значними вагами обтяженням. Вони виконані з натуральної шкіри, а на зап'ястях Оснащені липучками, які фіксують суглоб.
Призначення рукавиці Olimp Hardcore Competition Wrist Wrap:
- забезпечення сильного зчеплення руки з грифом;
- захист шкіри рук від мозолів;
- посилення хвата;
- фіксація зап'ястя для профілактики вивихів.
РУкавиці виконані з міцної натуральної шкіри, на тильній стороні долоні присутні вставки з дихаючого матеріалу. Фіксатори зап'ясть виконані з міцного прогумованим матеріалу і Оснащені липучкою.
Перевага рукавиць Olimp Hardcore Competition Wrist Wrap:
- з фіксатором зап'ясть;
- широка розмірна лінійка
- виконані з міцних гіпоалергенних матеріалів;
- надійна якісна строчка;
- велика липучка.
Одягайте рукавиці на кожне тренування, на якій збираєтеся працювати з вагами обтяженням і снарядами. Пропонуємо Вам ознайомитися з методом визначення розміру руки перед тим, як купить рукавиці Olimp Hardcore Competition Wrist Wrap. Даний елемент екіпіровки повинен сидіти на руці ідеально: чи не здавлювати кисть і НЕ зісковзувати з неї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Колір | Білий |
| Розмір | M |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в упаковці | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 560 ₴






