
Вітаміни та мінерали Puritan's Pride Folic Acid 800 mcg, 250 таблеток
- Немає в наявності
- Код: CN4663
310 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Puritan's Pride Folic Acid - це біологічно активна добавка, що містить фолієву кислоту (вітамін В9). Даний мікронутрієнт відіграє ключову роль у процесах клітинного поділу та кровотворення.
Особливості Puritan's Pride Folic Acid:
- Випускається у формі таблеток.
- Містить вітамін В9 у біодоступній формі.
- Підходить для доповнення раціону дорослих людей.
Фолієва кислота необхідна для синтезу нуклеїнових кислот та амінокислот. Вона бере участь в утворенні еритроцитів, підтримуючи нормальний рівень гемоглобіну, а також є критично важливою для правильного розвитку материнських тканин під час вагітності.
Переваги Puritan's Pride Folic Acid:
- Сприяє нормалізації процесу кровотворення.
- Підтримує здоровий вуглеводний та амінокислотний обмін.
- Допомагає понизити відчуття втоми та втоми.
- Є важливим елементом для підтримки організму під час вагітності.
- Сприяє загальному зміцненню організму.
Продукт призначений для поповнення дефіциту вітаміну В9, підтримки імунної та кровоносної систем, а також для нормалізації обмінних процесів.
Як приймати Puritan's Pride Folic Acid:
Приймайте по одній таблетці один раз на день після їди. Запивайте чистою водою. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не рекомендується приймати добавку підліткам віком до 18 років, людям з індивідуальною непереносимістю компонентів. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Вітамін В9 (фолат) | 1,333 мкг DFE |
| - фолієва кислота | 800 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| Рослинна целюлоза, дикальційфосфат. Містить <2%: діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Висота в упаковці | 14 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 250 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B9 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального відновлення, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 310 ₴



