
Амінокислота Olimp Sport Nutrition Gold Beef-Pro Amino, 300 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN278
2 885 ₴
2 875 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Gold Beef-Pro Amino від Olimp - препарат нового покоління, який являє собою суміш амінокислот і інших мікроелементів, корисних для спортсменів і фізично активних людей. Відсутність у складі молочних білків дає можливість приймати інноваційний комплекс людям з алергією на лактозу.
Призначення Gold Beef-Pro Amino від Olimp:
- Надання анаболічного ефекту.
- Приріст м'язової маси.
- Запобігання катаболічних процесів.
- Оптимізація синтезу білка в організмі, що сприяє росту м'язів.
- Забезпечення спортсмена додатковою енергією, що дозволяє підвищити якість, інтенсивність і тривалість тренувального процесу.
- Швидке відновлення після фізичних навантажень.
Активні компоненти Gold Beef-Pro Amino від Olimp:
Препарат містить максимальну кількість амінокислот, які швидко і повністю засвоюються, надаючи спортсмену додаткову енергію для тренувань і сприяючи швидкому набору маси, формування щільних м'язів і рельєфного тіла. Основними активними компонентами препарату є амінокислоти в L-формі: лізин, серин, аргінін, аланін, пролін, тирозин, група ВСАА (лейцин, валін, ізолейцин) та ін.
Переваги Gold Beef-Pro Amino від Olimp:
- Не містить білки молочного походження, тому безпечний для спортсменів з алергією на лактозу.
- Повний комплекс амінокислот, необхідних для професійних або початківців спортсменів.
- Хороша засвоюваність організмом.
- У складі лише натуральні компоненти.
- Низький вміст жиру, що дозволяє створити щільні, сухі м'язи.
Як приймати Gold Beef-Pro Amino від Olimp:
Для того щоб прийом препарату надав максимальний ефект, слід правильно підібрати дозування, яка залежить від ваги спортсмена:
- При вазі спортсмена до 70 кг добова доза повинна становити 6 таблеток (по 2 тричі на день).
- Для спортсменів з масою тіла 70-90 кг - 9 таблеток (три рази в день по 3 капсули).
- Людям з вагою 90-105 кг - 12 таблеток (по чотири тричі на день).
- Спортсменам з масою тіла понад 105 кг фахівці зі спортивного харчування рекомендують приймати по 15 таблеток за 24 години (по 5 таблеток тричі на день).
Склад товару:
| Харчова цінність | 6 таблеток |
|---|---|
| Калорії | 49 ккал |
| Жири | <0,5 г |
| - насичені | <0,1 г |
| Вуглеводи | <0,5 г |
| - цукор | <0,5 г |
| Харчові волокна | 0 г |
| Білок | 12 г |
| Сіль | 0,07 г |
| Амінокислотний профіль | 6 таблеток |
|---|---|
| L -аланін | 1137 мг |
| L-аргінін | 958 мг |
| L-аспарагінова кислота | 697 мг |
| L-валін | 295 мг |
| Гідроксисилизин | 65 мг |
| Гідроксипролін | 667 мг |
| L-гістидин | 80 мг |
| Гліцин | 2917 мг |
| L-глутамінова кислота | 1251 мг |
| L-ізолейцин | 180 мг |
| L-лейцин | 369 мг |
| L-лізин | 452 мг |
| L-метіонін | 93 мг |
| L-пролін | 1613 мг |
| L-серин | 399 мг |
| L-тирозин | 80 мг |
| L-треонін | 231 мг |
| L-триптофан | 2 мг |
| L-фанілаланін | 248 мг |
| L-цистеїн | 9 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| гідролізат яловичого протеїну 93,6%, наповнювачі – карбонат кальцію, целюлоза мікрокристалічна; засоби проти стеження - магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію; глазурі - полівініловий спирт (ПВА), поліетиленгліколь, тальк |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Висота в упаковці | 15 см. |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 300 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 2 875 ₴

