
Протеїн AllNutrition Delicious Line Whey Delicious, 700 грам - Білий шоколад-кокос
- Немає в наявності
- Код: CN2092-12
1 340 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
AllNutrition Whey Delicious - приголомшливий комплексний протеїн на основі ізоляту і концентрату сироваткових білків. Мінімальна кількість цукру дозволяє використовувати його навіть тим спортсменам, які сидять на дієті або суша. Додайте сюди відмінний смак і хорошу розчинність, і ви отримаєте уявлення про цю добавку.
Призначення AllNutrition Whey Delicious:
- підтримка анаболічного стану організму;
- придушення катаболізму;
- стимуляція синтезу м'язового протеїну;
- угамування почуття голоду;
- допомога в нарощуванні сухий м'язової маси;
- прискорення спалювання жирів;
- додатковий прийом їжі.
Основа даного комплексу - концентрат сироваткового білка. Це означає, що з кожною порцією ви отримуєте всі необхідні амінокислоти. Виробник гарантує заявлену концентрацію білка в кожній порції.
Переваги AllNutrition Whey Delicious:
- висока концентрація білка;
- низький вміст цукру;
- відмінна розчинність;
- кілька приємних смаків;
- можна використовувати на сушінні і дієті;
- підходить чоловікам і жінкам;
- європейська якість;
- приваблива ціна.
Як приймати AllNutrition Whey Delicious
Протеїн слід приймати щодня, 1-3 рази на добу, залежно від вашої потреби в білках. Щоб приготувати один коктейль, розчиніть 30 грам протеїну в 250-350 мл чистої води або молока жирністю 2,6%. Ретельно розмішайте і випийте. Оптимальне для прийому час - з ранку, в перервах між прийомами їжі і відразу після тренування. Не приймайте більше 3 коктейлів на добу, продукт не повинен заміняти повноцінне і різноманітне харчування.
Прийом не рекомендований вагітним і годуючим жінкам, підліткам до 16 років і алергікам. При виникненні небажаних ефектів припиніть прийом.
Зберігайте протеїн в щільно закритій упаковці в темному і сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Берегти від нагрівання і попадання вологи.
Склад товару:
| Харчова цінність | 30 грам |
|---|---|
| Калорії | 111 ккал |
| Жири | 1,6 г |
| - насичені | 1,2 г |
| Вуглеводи | 4,2 г |
| - цукор | 2,1 г |
| Білок | 20 г |
| Сіль | 0,14 г |
| Концентрат сироваткового білка | 21,3 г |
| Концентрат сколотин | 6 г |
| Ізолят сироваткового білка | 1,5 г |
| Інгредієнти |
|---|
| Білкова суміш [концентрат сироваткового білка (WPC) (з молока), концентрований порошок сколотин (з молока), ізолят сироваткового білка (WPI) (з молока)], ароматизатори, загущувач (карбоксиметилцелюлоза), регулятор кислотності (лимонна кислота), сіль, протівослежівающее речовина (діоксид кремнію), підсолоджувач (сукралоза), барвники. |
| Склад може відрізнятися в залежності від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllNutrition |
| Вага | 700 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Висота в упаковці | 30 см. |
| Вміст білків | 73 % |
| Вміст вуглеводів | 6 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 30 грамів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 23 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для зниження ваги |
| Принцип дії | Швидке засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Смак | Білий шоколад-кокос |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Ізолят, Концентрат |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 340 ₴

