Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AllNutrition Vegan Protein — веганська протеїнова добавка на основі ізоляту соєвого протеїну та протеїну із 6 інших рослин, які разом становлять 75% чистого протеїну в кожній порції.
Ця добавка з високим вмістом білка на основі ізоляту соєвого білка. Ізолят сої — цінне джерело корисного білка, що характеризується низьким вмістом вуглеводів і жирів. Для збагачення складу додатково використовували білок 6 інших рослин.
Як приймати:
Рекомендації щодо застосування: для приготування протеїнового коктейлю одну порцію (28 грамів) розчинити у 300-350 мл води
Склад товару
| Харчова цінність | 28 грамів |
|---|---|
| Калорії | 106 ккал |
| Жири | 1,5 г |
| - насичені | 0,2 г |
| Вуглеводи | 1,7 г |
| - сахар | 1 г |
| Харчова цінність | 0,5 г |
| Білок | 21 г |
| Сіль | 0,5 г |
| Ізолят соєвого протеїну | 66,6 г |
| Гороховий протеїн | 9 г |
| Журавлинний протеїн | 4,5 г |
| Рисовий протеїн | 4,5 г |
| Конопляний протеїн | 1,8 г |
| Соняшниковий протеїн | 1,8 г |
| Мигдальний протеїн | 1,8 г |
| Інгредієнти |
|---|
| протеїновий комплекс (Ізолотят соєвого протеїну, Гороховий протеїн, журавлинний протеїн, рисовий протеїн, конопляний протеїн, соняшниковий протеїн, Мигдальний протеїн), ксиліт, ароматизатор, ксантанова камедь, сукралоза, лимонна кислота |
| Склад може трохи відрізнятися залежно від смаку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AllNutrition |
| Вага | 500 г |
| Смак | Полуниця |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Вид | Комплексні |
| Висота в упаковці | 15 см. |
| Вміст білків | 75 % |
| Вміст вуглеводів | 6 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 28 грамів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Дієтичні потреби | Для вегетаріанців, Для веганів |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 17 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Принцип дії | Довге засвоєння |
| Різновид за походженням | Рослинний |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип обробки | Комбінований |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 650 ₴




