
Вітаміни та мінерали Puritan's Pride Vitamin D3 10000 IU, 60 желейок
- Немає в наявності
- Код: CN6223
320 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Puritan's Pride Vitamin D3 - незамінний препарат, що містить біодоступність форму вітаміну D. Цей вітамін життєво важливий не тільки спортсменам, а й звичайним людям. За його участю відбуваються багато обмінні процеси, в тому числі - засвоєння кальцію і синтез тестостерону, головного анаболічного гормону. Навіть різноманітне і правильне харчування не гарантує надходження достатньої кількості цього жиророзчинних вітамінів.
Призначення Puritan's Pride Vitamin D3:
- збільшення біодоступності кальцію;
- підтримка імунітету;
- стимуляція синтезу власного тестостерону;
- зміцнення кісткового скелета;
- збільшення щільності м'язів;
- допомога в нарощуванні м'язової маси;
- підтримка здоров'я жінок в період менопаузи.
Діюча речовина добавки - вітамін D3 (холекальциферол). При дотриманні всіх рекомендацій препарат не викликає побічних ефектів.
Переваги Пурітанс Прайд Вітаміну Д3:
- висока концентрація діючої речовини;
- велика упаковка;
- американська якість;
- підходить професійним спортсменам і просто фізично активним людям;
- доступна ціна.
Як приймати Puritan's Pride Vitamin D3
Добавку потрібно приймати щодня, один раз на добу по дві желейки. Найкраще приймати вітамін після сніданку. Не приймайте більше 2 жувальних таблеток на добу. Чи не поєднуйте з прийомом інших добавок, що містять вітамін Д..
Перед прийомом препарату вагітним та жінкам, що годують, а також підліткам до 16 років необхідно отримати консультацію і дозволу лікаря. При виникненні небажаних або побічних ефектів негайно зверніться до лікаря.
Зберігайте добавку в темному і прохолодному місці, недоступному для дітей. Берегти від нагрівання і попадання вологи.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 желейки |
|---|---|
| Калорії | 15 ккал |
| Вуглеводи | 3 г |
| - цукор | 2 г |
| Вітамін D3 (холекальциферол) | 50 мкг (2000 МО) |
| Інгредієнти |
|---|
| кукурудзяний сироп, цукор, желатин, лимонна кислота, овочеві соки (барвник), натуральні ароматизатори, пектин, фракціонована кокосова олія (містить карнаубський віск) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 12 см. |
| Вміст порції | 2 желейки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Окремі вітаміни | Вітамін D |
| Призначення | Для імунної системи, Для опорно-рухового апарату |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Желейки |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 320 ₴

