VPLab L-Carnitine 3000 - це високоефективний препарат, який активізує жироспалюючі процеси, благотворно впливає на регенерацію, прискорює формування об'ємного м'язового рельєфу і знижує рівень шкідливого холестерину. Препарат також допоможе підвищити працездатність атлета. Харчова добавка абсолютно нешкідлива, адже всі надлишки виводяться з організму природним шляхом.
Призначення VPLab L-Carnitine 3000:
- покращує метаболічні процеси;
- захищає серцево-судинну систему, знижуючи рівень шкідливого холестерину;
- активізує жироспалюючі процеси;
- підвищує толерантність організму до стресів;
- підвищує енергетичний потенціал;
- сприяє прискореному формуванню м'язового рельєфу;
- покращує ментальну концентрацію;
- підвищує витривалість атлета.
Активні компоненти VPLab L-Carnitine 3000:
Головним діючим компонентом харчової добавки є левокарнітина. Він виконує транспортування молекул жиру в мітохондріальний матрикс. Там вони перетворюються в енергію під впливом окислювальних процесів, за рахунок чого прискорюється жироспалювання, підвищується працездатність і поріг витривалості. Вчені Італії, після проведення ряду експериментів, зробили висновок, що левокарнітина підвищує не тільки фізичну, а й розумову активність, а також допомагає боротися зі стресом.
Речовина сприяє швидкому формуванню щільних, об'ємних м'язів і нормалізує роботу судин і серця, за рахунок зниження рівня шкідливого холестерину. Левокарнітин має антиоксидантні, нейропротекторними, антигіпоксичні і антитиреоїдними властивостями, а також прискорюють регенераційні процеси.
Як приймати VPLab L-Carnitine 3000 mg:
Фахівці компанії-виробника радять приймати харчову добавку по одній порції перед фізичними навантаженнями.
Склад товару:
| Харчова цінність | 25 мл |
| L-карнітин | 3000 мг |
| Інгредієнти |
| вода, L-карнітин, фруктоза, регулятор кислотності (молочна кислота), ароматизатори, підсолоджувачі (цикламат натрію, ацесульфам K, сахарин натрію), барвники (E 129). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VPLab |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | L-карнітин |
| Висота в упаковці | 7 см. |
| Вміст порції | 80 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 7 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 7 |
| Об'єм, мл | 175 |
| Призначення | Для зниження ваги, Для прискорення метаболізму, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 865 ₴


