Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nosorog Synephrine - добавка, яка сприяє спалюванню зайвого жирового прошарку. Унікальні властивості добавки набули йому великої популярності серед важкоатлетів, бодібілдерів та представників інших силових видів спорту.
Особливості:
- покращення метаболізму;
- постачання організму енергії, необхідної для роботи та обмінних процесів;
- мобілізація жирового депо;
- підвищення генерації тепла;
- зниження апетиту;
- стимулює ментальну концентрацію
Для спортсменів важливо знати, що Синефрін не має негативного впливу на серцево-судинну систему. При цьому він суттєво прискорює обмін речовин, підвищує активність центральної нервової системи.
Як приймати:
Дорослим по 1-2 таблетки двічі-тричі на день разом або після їди.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Екстракт гіркого апельсину | 70 мг |
| - р-сеніфрін | 21 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| МКЦ, стеарат кальцію, лактоза |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOSOROG |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 14 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для нервової системи, Для зниження ваги, Для прискорення метаболізму, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 275 ₴


