влевовправо

Вітаміни та мінерали Mason Natural Daily Multiple Vitamins, 100 таблеток
- Немає в наявності
- Код: CN11266
435 ₴
+380 (96) 519-78-22
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mason Natural Daily Multiple Vitamins до складу цього комплексу входять такі вітаміни як А, С, D3, B, E, які є потужними антиоксидантами.
Отже борються з ушкодженнями від дії вільних радикалів, тобто зменшують ризик різних серйозних захворювань в організмі та захищають від запальних процесів у крові, підвищуючи цим опір імунної системи до різних вірусів та інфекцій.
Вітамін А захищає наші легені від інфекцій та ушкоджень. Також позитивно впливає на зорові функції. Вітамін D3 сприяє накопиченню кальцію в організмі, захищаючи наші кістки, суглоби, хрящі та зуби. Найголовніша перевага вітаміну С – боротьба з вірусами та запаленнями різного роду.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день, бажано під час їжі, як харчова добавка.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Вітамін A (ретинілацетат та 17% бета-каротину) | 824 мкг |
| Вітамін C (аскорбінова кислота) | 60 мг |
| Вітамін D3 (холекальциферол) | 10 мкг |
| Вітамін E (dl-альфа-токоферилацетат) | 13.5 мг |
| Вітамін В1 (мононітрат тіаміну) | 1.5 мг |
| Вітамін В2 (рибофлавін) | 1.7 мг |
| Вітамін В3 (ніацинамід) | 20 мг |
| Вітамін В5 (пантотенат кальцію) | 10 мг |
| Вітамін В6 (гідрохлорид піридоксину) | 2 мг |
| Вітамін В12 (ціанокобаламін) | 6 мкг |
| Кальцій (дикальційфосфат) | 21 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, кроскармелоза натрію, магнію стеарат, діоксид кремнію, крохмаль, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 14 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи, Для опорно-рухового апарату, Для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 435 ₴


