Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sporter рукавички MFG-235.7A виготовлені для фітнесу з подвійного шару синтетичної шкіри на долоні та вставки з лайкри на тильній частині.
Коротка застібка на зап'ясті забезпечує кращу фіксацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sporter |
| Розмір | M |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в упаковці | 20 см. |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Колір | Серо-блакитний |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Шкіра |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 475 ₴


