
Післятренувальний комплекс AMIX BetaTor Liquid HMB Shot, 60 мл - Ягоди
- Немає в наявності
- Код: CN14258-1
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 519-78-22
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition BetaTor Liquid HMB Shot - це передовий продукт, розроблений для ефективного покращення фізичної витривалості та підтримки м'язового зростання. Його формула заснована на інноваційному компоненті BetaTOR®, відомому своєю ефективністю у підтримці тренувальних процесів.
Особливості:
- сприяє збільшенню м'язової маси та зниженню м'язового катаболізму
- допомагає підтримати високий рівень енергії під час тренувань, що дозволяє досягти більш видатних результатів.
- сприяє швидкому оновленню м'язів після фізичних навантажень, скорочуючи час періоду відновлення
Amix Nutrition BetaTor Liquid HMB Shot містить унікальну нову форму вільної кислоти бета-гідрокси-бета-метилбутират у поєднанні з Vitacholine®. BetaTOR® збільшує кількість м'язового білка за допомогою двох важливих механізмів: зменшення розпаду білка та одночасного збільшення синтезу білка.
Як приймати:
Пити по 1 ампулі (60 мл) перед фізичним навантаженням. У дні без тренувань пийте по 1 ампулі вранці.
Склад товару:
| Харчова цінність | 60 мілілітрів |
|---|---|
| BetaTOR® Вільна кислота бета-гідрокси-бета-метилбутират | 3000 мг |
| VitaCholine® Холін L-бітартрат | 1000 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Вода очищена, консерванти: сорбат калію, бензоат натрію; ароматизатор, підсолоджувач: сукралоза. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.06 кг |
| Висота в упаковці | 10 см. |
| Вміст порції | 60 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 1 |
| Об'єм, мл | 60 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення |
| Смак | Ягоди |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | HMB (гідроксиметилбутират) |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 100 ₴

