
Стимулятор тестостерону Life Extension Testosterone Elite, 30 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN17315
5 475 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Life Extension Testosterone Elite - це сучасна добавка на основі рослинних екстрактів, розроблена для підтримки фізіологічного балансу в чоловічому організмі. Формула поєднує синергічну дію відібраних нутрієнтів, які сприяють збереженню життєвої енергії та підтримці чоловічого здоров'я на високому рівні.
Особливості Life Extension Testosterone Elite:
- Містить клінічно вивчену комбінацію екстрактів гранату та какао (Tesnor®).
- До складу входить лютеолін, отриманий з екстракту квіток японської софори, для підтримки метаболічних процесів.
- Рослинна формула у зручних вегетаріанських капсулах для прийому один раз на день.
Активні компоненти продукту працюють на клітинному рівні, допомагаючи організму підтримувати нормальне співвідношення важливих сполук. Екстракти какао та гранату сприяють антиоксидантному захисту, а лютеолін допомагає збалансувати активність ферментів, що важливо для збереження природного тонусу та витривалості.
Переваги Life Extension Testosterone Elite:
- Сприяє підтримці нормального гормонального фону та загального самопочуття.
- Допомагає зберігати високий рівень енергії та фізичну активність.
- Підтримує м'язовий тонус та когнітивні функції в нормі.
- Сприяє природному захисту організму від старіння.
Продукт ідеально підходить для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя і прагнуть зберегти оптимальну фізичну форму і життєві сили.
Як приймати Life Extension Testosterone Elite:
Рекомендується приймати по 1 вегетаріанській капсулі на день або згідно з рекомендаціями вашого фахівця. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 вегакапсула |
|---|---|
| Tesnor | 400 мг |
| ≥ 3.5% пунікалагіну, ≥ 0.5% теобромін (екстракт гранату (шкірка), екстракту какао (Theobroma cacoa) (насіння) | |
| Лютеолін (екстракт софори японської) | 275 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Рослинна целюлоза (капсула), мальтодекстрин, стеаринова кислота, діоксид кремнію, рисова клітковина. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в упаковці | 10 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для шкіри, волосся і нігтів, Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для загального оздоровлення, Для підвищення тестостерону, Для репродуктивної системи |
| Підлога | Чоловічий |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 5 475 ₴


