
Малат магнію OstroVit Magnesium Malate, 120 грам - Без смаку
- Готово до відправки
- Код: CN19894-1
575 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
OstroVit Magnesium Malate – це дієтична добавка у формі порошку зі смаком лайма, яка є джерелом магнію та вітаміну B6.
Особливості OstroVit Magnesium Malate:
- Містить форму магнію, що добре засвоюється (малат).
- Збагачена вітаміном B6 у хімічно активній формі.
- Представлена у зручній порошковій формі для комфортного застосування.
- Не містить доданого цукру, використовується підсолоджувач сукралоза.
Продукт поєднує в собі важливі для організму нутрієнти. Магній — це мінерал, який накопичується переважно в кістках та м'язах. У цій добавці він представлений у вигляді малату, що утворюється при сполученні яблучної кислоти з магнієм, що забезпечує його високу біодоступність. Вітамін B6 (піридоксин) доповнює склад, беручи участь у підтримці загальних метаболічних процесів.
Переваги OstroVit Magnesium Malate:
- Сприяє зниженню втоми та підтримці нормального енергетичного обміну.
- Підтримує належну роботу нервової та м'язової систем.
- Допомагає зберегти електролітний баланс та нормальний стан кісток і зубів.
- Сприяє оптимальному функціонуванню імунної системи та підтримці психологічних функцій.
Ця добавка створена для людей, які ведуть активний спосіб життя, та тих, хто прагне доповнити свій щоденний раціон корисними сполуками для підтримки загального благополуччя організму.
Як приймати OstroVit Magnesium Malate:
Змішайте порцію 2 г (2 мірні ложки) зі 100-150 мл води. Вживайте одну порцію щодня. Будь ласка, використовуйте мірну ложку, що входить до комплекту (1 мл). Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищуйте рекомендовану добову норму.
Склад товару:
| Харчова цінність | 2 грами |
|---|---|
| Магній | 150 мг |
| Вітамін В6 | 5 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Малат магнію (магній), регулятор кислотності: лимонна кислота; інулін, ароматизатори, піридоксаль-5-фосфат (вітамін B6), підсолоджувач: сукралоза. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Вага | 120 г |
| Смак | Без смаку |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в упаковці | 7 см. |
| Вміст порції | 2 грами |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Окремі мінерали | Магній |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 575 ₴


