
Біотин Life Extension Biotin 600 mg, 100 капсул
- Готово до відправки
- Код: CN19940-1
360 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
Life Extension Biotin – це поживна підтримка для збереження краси волосся, шкіри та нігтів, а також для підтримки загального життєвого тонусу.
Особливості Life Extension Biotin:
- Є джерелом водорозчинного вітаміну B7.
- Сприяє нормалізації вироблення клітинної енергії.
- Бере участь у процесах синтезу жирних кислот та обміну амінокислот.
Основним компонентом добавки є біотин, який є важливим кофактором для багатьох ферментів в організмі. Він відіграє ключову роль в утворенні кератину – основного структурного білка, необхідного для підтримки нормального стану волосся та епідермісу.
Переваги Life Extension Biotin:
- Допомагає зберегти природну міцність нігтьових пластин.
- Підтримує доглянутий та здоровий зовнішній вигляд волосся.
- Сприяє нормальному обміну речовин та підтримці енергії.
Продукт призначений для дорослих, які прагнуть збагатити свій раціон важливим нутрієнтом для комплексної підтримки метаболізму та підтримання природної краси зсередини.
Як приймати Life Extension Biotin:
Приймати по 1 капсулі на день під час їжі або згідно з рекомендаціями фахівця.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 капсула |
|---|---|
| Біотин | 600 мкг |
| Інгредієнти |
|---|
| Мікрокристалічна целюлоза, дикальційфосфат, желатин (капсула), рослинний стеарат. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в упаковці | 14 см. |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B7 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 360 ₴


