
Комплекс витаміну B 21st Century B-Complex plus Vitamin C, 100 таблеток
- Готово до відправки
- Код: CN19941-1
435 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
B-Complex plus Vitamin C від 21st Century – збалансована поживна підтримка, що сприяє підтриманню енергетичного обміну та нормальної роботи нервової системи.
Особливості B-Complex plus Vitamin C:
- Не містить глютену.
- Підходить для веганського раціону.
- Виготовлено без додавання цукру, дріжджів, консервантів та штучних ароматизаторів.
До складу добавки входять вітаміни групи B, які взаємопов’язані за своїми функціями в організмі, а також вітамін C і кальцій. Ці компоненти допомагають перетворювати отриману їжу на енергію та підтримувати нормальний стан тканин тіла.
Переваги B-Complex plus Vitamin C:
- Підтримує функцію нервової системи.
- Сприяє нормалізації енергетичного балансу.
- Є надійним джерелом вітамінів для щоденної активності та тонусу.
Продукт призначений для дорослих, які потребують додаткової підтримки організму та прагнуть збагатити свій раціон важливими поживними речовинами для збереження загального добробуту.
Як приймати B-Complex plus Vitamin C:
Дорослим приймати по 1 таблетці на день під час будь-якого прийому їжі або за вказівкою спеціаліста. Не перевищуйте рекомендоване дозування.
Склад товару:
| Харчова цінність | 1 таблетка |
|---|---|
| Вітамін C (аскорбінова кислота) | 300 мг |
| Вітамін B1 (тіаміну мононітрат) | 15 мг |
| Вітамін B2 (рибофлавін) | 14.3 мг |
| Вітамін B3 (ніацинамід) | 50 мг |
| Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) | 5 мг |
| Вітамін B5 (d-пантотенат кальцію) | 10 мг |
| Кальцій (карбонат кальцію та дикальційфосфат) | 175 мг |
| Інгредієнти |
|---|
| Целюлоза, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота. Містить <2% таких компонентів: камедь акації, силікат магнію, стеарат магнію, поліетиленгліколь, полівініловий спирт, діоксид кремнію, діоксид титану. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.14 кг |
| Висота в упаковці | 10 см. |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 4 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін В1, Вітамін B2, Вітамін B3, Вітамін B5, Вітамін B6 |
| Окремі мінерали | Кальцій |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 435 ₴


