
Тирозин MST Nutrition L-Tyrosine 500 mg, 90 вегакапсул
- Готово до відправки
- Код: CN19951-1
815 ₴
- +380 (73) 475-67-07
- +380 (99) 237-90-38
MST L-Tyrosine – це спеціалізована спортивна добавка, що містить амінокислоту L-тирозин, призначена для поживної підтримки нервової системи та когнітивних функцій.
Особливості MST L-Tyrosine:
- Випускається у формі зручних для прийому капсул.
- Є джерелом L-тирозину, який бере участь у природному синтезі важливих нейромедіаторів.
- Оптимально підходить для прийому вранці.
Основною діючою речовиною добавки є амінокислота L-тирозин. Вона відіграє важливу роль у підтриманні природного балансу в організмі, сприяючи нормальній роботі нервової системи в періоди підвищених розумових і фізичних навантажень.
Переваги MST L-Tyrosine:
- Сприяє підтриманню концентрації уваги.
- Допомагає зберігати працездатність і тонус протягом дня.
- Підтримує оптимальне функціонування організму під час активної діяльності.
Цей продукт розроблений для спортсменів, людей з активним способом життя, а також для тих, хто регулярно стикається з високими інтелектуальними навантаженнями. Добавка є доповненням до щоденного раціону, допомагаючи організму справлятися з поставленими завданнями.
Як приймати MST L-Tyrosine:
Приймайте по 1 капсулі на день після сніданку, запиваючи достатньою кількістю рідини. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.
Склад товару:
1 капсулаL-тирозин 500 мг
Ингредиенты
Вегетарианская капсула, антислеживающий агент - фосфат кальция, антислеживающий агент - стеарат магния (E470b)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MST Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в упаковці | 12 см. |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Замінні |
| Країна виробника | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для мозку, Для енергії і бадьорості |
| Підлога | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 815 ₴



